У березні Україна може відкликати заявку на проведення ЄВРО-2012

У березні Україна може відкликати заявку на проведення ЄВРО-2012

27 февраля 2006, понедельник. 14:48

На проблему будівництва поблизу НСК “Олімпійський” й досі не зважає ні Київська міська адміністрація, ні Уряд країни. Сьогодні членам Виконкому ФФУ про це повідомив керівник Виконавчої дирекції Євро-2012 Іван Федоренко. Він підкреслив, що днями на Асамблеї НОК звернувся з проханням до усіх керівників національних спортивних федерацій підтримати національну футбольну федерацію. “Я попросив підтримки з вимогою терміново зупинити будівництво біля головної спортивної арени країни та розробити відповідні вимоги щодо забезпечення евакуації вболівальників в разі необхідності.

Звертаюся до регіональних представників футбольних федерацій з проханням про підтримку. Вважаю, настала необхідність зібрати вболівальників з тим, щоб блокувати це будівництво штучно. Окрім цього підкреслю – в тому разі, якщо з цією проблемою найближчи часом нічого не буде вирішено, то нам не буде що презентувати Конгрсу УЄФА”.

“Федерація футболу України із глибоким сумнівом говорить про отримання права на проведення Євро-2012, оскільки до сьогоднішнього дня проблему не вирішено. Влада не робить усе від неї залежне, щоб вирішити долю центрального стадіону країни", - додав Григорій Суркіс. “Але мене турбує проблема з НСК ”Олімпійський” не лише в світлі участі у тендері УЄФА. Вже у версні стартує відбірний турнір Євро-2008 і Київ може залишитися без цих матчів. Так, ми маємо стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського. Але він може прийняти 17,5 тисяч уболівальників. Я не впевнений, що матчі зі збірними Франції чи Італії зможуть умістити всіх бажаючих. Одним словом йдеться про похорони “Олімпійського”. І я не хочу виглядати посміховиськом в очах представників УЄФА, які оцінюватимуть презентаційний стенд ЄВРО-2012”.

За словами президента ФФУ, в разі неприйняття позитивного рішення щодо будівництва до середини березня, на обговорення Виконкому ФФУ буде винесено питання щодо зняття нашої кандидатури на участь у тендері. Нагадаємо, що через будівництво біля стадіону, що перекриває шляхи евакуації вболільників, ФІФА надіслало відповідний лист про неможливість проведення матчів на цьому стадіоні. УЄФА може також заборонити проведення на НСК "Олімпійський" міжнародних матчів.

Источник: ФФУ

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг