Кабмін, КМДА і ФФУ підписали Меморандум про підготовку НСК "Олімпійський" до Євро-2012

Кабмін, КМДА і ФФУ підписали Меморандум про підготовку НСК "Олімпійський" до Євро-2012

3 марта 2006, пятница. 12:09

Проект Концепції розвитку та реконструкції НСК "Олімпійський" і генеральний план території НСК буде розроблений і затверджений упродовж 2 місяців. Тим часом ТОВ „Юджин”, яке здійснює будівництво офісно-ділового та торговельно-розважального центру поряд із НСК, припинить будівельно-монтажні роботи до внесення необхідних змін до проекту будівництва ТРЦ.

Про це йдеться у Меморандумі щодо забезпечення комплексного вирішення питань, пов’язаних з підготовкою НСК до проведення фіналу Євро-2012, який 2 березня підписали всі зацікавлені сторони – Кабінет Міністрів, Київська міська державна адміністрація, дирекція НСК „Олімпійський", Федерація футболу України і ТОВ "Юджин".

Як повідомляє прес-служба Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, насамперед КМДА разом з профільними міністерствами у 10-денний строк підготує Концепцію заходів безпеки та правопорядку на НСК зі схемою евакуації та розосередження учасників змагань, відвідувачів та працівників комплексу, а також їх транспортного забезпечення з визначенням місць паркування автотранспорту. Потім КМДА повинна забезпечити реалізацію цієї Концепції та вирішення упродовж трьох місяців питань землекористування НСК та прилеглих територій.

Водночас дотримання строків розробки Концепції та її затвердження контролюватиме Міністерство, так само як і будівельні роботи на НСК, які відповідно до строків, встановлених УЄФА для учасників тендеру на проведення Євро-2012, повинні бути завершені на пізніше першої половини 2010 року.

Крім того, підписавши Меморандум, Кабмін зобов’язався розвивати у Києві матеріально-технічну базу для проведення міжнародних спортивних змагань, а також встановити особливий контроль за використанням у столиці земель, на яких розташовані фізкультурно-оздоровчі, спортивні споруди та комплекси.

Нагадаємо, що Україна і Польща подали спільну заявку на участь у тендері на проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

НСК «Олімпійський» повинен стати одним із головних футбольних майданчиків України, на якому проходитимуть матчі Євро-2012.

Експерти переконані, що торговельно-розважальний комплекс, який будується поблизу НСК, заважає шляхам евакуації зі стадіону, тому прийняти матчі рівня Євро-2012 не може. У зв’язку з цим ФФУ заявляла про можливість відкликання заявки України на участь у тендері.

КМДА своїм розпорядженням зобов’язала ТОВ „Юджин” припинити будівельні роботи біля НСК з 18 лютого цього року до прийняття Концепції розвитку НСК.

Источник: Київ Прес Iнформ

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг