Львів і Вроцлав пропагують ЄВРО-2012

Львів і Вроцлав пропагують ЄВРО-2012

Автор: Олександр Паук, специально для UA-Футбол

6 марта 2007, вторник. 20:59

Організаційний комітет польського футбольного Союзу до справ ЄВРО-12 продовжує активну роботу над втіленням ідеї провести в Україні та Польщі фінальну частину Чемпіонату Європи. На запрошення Дольношльонської Федерації футболу до Вроцлава прибула збірна команда Львова. Адже обидва міста-побратими й виношують подібні цілі: прийняти кращі команди континенту у 2012 році. Однією із форм пропаганди ЄВРО-12 – розіграш двох матчів між командами Вроцлава і Львова складених із футболістів-аматорів віком до 23 років.

Віце-президент (ДФФ) Анджей Падевскі спільно з президентом Львівської Федерації футболу Ярославом Грисьом узгодили деталі проведення матчів на міжнародному рівні і подбали про цілковите забезпечення гравців обох команд усім необхідним. Які від себе подарували глядачам приємні хвилини яскравого, динамічного і до певної міри бойового футболу.

Гра завершилася перемогою збірної Вроцлава – 3:0. У першому таймі зберігався нічийний рахунок. Однак у другій половині польські партнери зробили 8 (!) замін і досягли бажаного результату.

За словами наставника львівської збірної Ярослава Тимчини – Прикро, що не всі футболісти заявлені на гру могли виїхати. Далася взнаки епідемія грипу. Натомість поляки належать до кращих команд на континенті. Цього року їдуть в Болгарію на фінальний турнір Чемпіонату Європи серед любительських команд. Отож, у другому таймі поляки, які часто тренуються на синтетичному полі скористалися з помилок львів’ян, здобули перемогу, яка у першу чергу повинна послужити хорошій пропаганді щодо організації ЄВРО-12 на наших землях.

Польська сторона взяла на себе усі видатки пов’язані з харчуванням і проживанням львів’ян у Вроцлаві. У підсумку львівська делегація вивезла з міста-побратима найкращі враження. А ще віце-президент Дольношльонської Федерації футболу Анджей Падевскі висловив сподівання, що подібні матчі сприятимуть зміцненню польсько-української дружби не тільки на футбольних полях, але й піднесенню рівня культури серед братніх народів.

Збірну Львова представляли футболісти ФК «Пустомити» і «Княжа» (Добромиль) – Іван Іленьків (капітан), Володимир Козак, Роман Возний, Руслан Януш, Артур Довгошия, Назар Літун, Андрій Шеремета, Володимир Чорненький, Тарас Гірський, Володимир Климко, Назарій Либа (Іван Богданов 55).

Вроцлав, справді - місто зустрічей, як зазначено у спеціальному буклеті, присвяченому цій зустрічі. Тож залишається і Львову продовжити цю добру традицію, адже наша гостинність і щедра, і навіть безмежна.

Матч-відповідь відбудеться у Львові 16 березня.

А 18 квітня після засідання Виконавчого комітету, яке відбудеться в Кардіффі (Уельс) отримаємо відповідь на питання – хто ж господар ЄВРО-12?

А тим часом працюймо, пропагуймо і граймо у футбол!

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг