Львів активно готується до ЄВРО-2012

Львів активно готується до ЄВРО-2012

17 марта 2008, понедельник. 14:15

Австрійські та українські архітектори вже розпочали роботу над ескізним проектом стадіону для ЄВРО 2012 у Львові. Компанія «ALPINE BAU GmbH», яка перемогла у конкурсі на будівництво стадіону, планує вже влітку розпочати у Львові будівельні роботи.

Українських архітекторів представляє архітектурне бюро «Ю.Серьогін», що проектувало стадіон у Дніпропетровську. Від австрійської сторони - «Конструкторське бюро Альберта Віммера» (Albert Wimmer ZT Gmbh) із Відня, яке проектуватиме стадіон у Львові.

Відповідно до принципів співпраці архітектори двох країн самостійно працюють над ескізним проектом стадіону. Наступна зустріч запланована вже на другу половину березня у Львові.

Водночас австрійський архітектор Альберт Віммер запропонував дотримуватися західних стандартів та підписати договір між архітекторами вже на певному етапі виконаних робіт. Альберт Віммер також зазначив, що кожен стадіон має свої особливості, проте він «не бачить жодних труднощів, щоб ефективно завершити спорудження стадіону». Нагадаємо, проектування стадіону «Hypo-Arena» у Кляґенфурті було завершено у квітні 2005, а вже 7 вересня 2007 року відбулося його урочисте відкриття матчем між збірними Австрії та Японії.

Нагадаємо, стадіон у Львові будуватиме австрійська компанія «ALPINE BAU GmbH», яка перемогла у конкурсі. Участь у конкурсі брали 2 компанії «Implenia Global Solution LTD» та «ALPINE BAU GmbH». Компанія «ALPINE BAU GmbH» вже розробляє проект стадіону. Відповідно до календарного графіку вже влітку у Львові розпочнуть будівельні роботи.

У Львові вже будують 11 готелів до ЄВРО 2012

У Львові на 11 ділянках ведеться будівництво нових готелів. Ще 7 ділянок Львівська міська рада вже відвела під готельні комплекси.

За інформацією департаменту містобудування Львівської міської ради, зараз у Львові на 11 ділянках, наданих у користування Львівською міською радою, ведеться будівництво нових готелів. Окрім того, для проведення будівництва готелів відведено 7 ділянок, а ще 9 земельних ділянок зараз відводяться.

Нагадаємо, що для проведення у Львові «ЄВРО 2012» за вимогами УЄФА потрібно 810 номерів у 4*-5* готелях для розміщення команд, рефері та футбольних функціонерів.

Зараз Департаментом містобудування ведеться робота з пошуку земельних ділянок під будівництво таких об’єктів та інвесторів, що профінансують їх.

Львів розробив концепцію будівництва «євроколії»

Проект "євроколії" львівська влада планує втілити у рамках підготовки до Євро-2012. "Через різницю у ширині колії (1 520мм в Україні і 1 435 в Європі) залізничний транспорт втрачає своє значення як у пасажирських, так і вантажних перевезеннях між Україною та європейськими країнами", - повідомляють у департаменті "Євро 2012" Львівської міської ради.

"Лише за два останні роки було скасовано два сполучення - "Львів-Перемишль", "Рава-Руська-Варшава". Натомість більшість вантажного трафіку між Північною Європою та Південною проходить в обхід України країнами Східної Європи, незважаючи на збільшення довжини таких маршрутів", - розповів начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради Остап Процик. За його словами, орієнтовна вартість оцінки інвестиційної привабливості та попередні проектні роботи "Євроколія Львів-Перемишль" становить 6 млн євро.

Нагадаємо, під час зустрічі у Лондоні в лютому міський голова Львова Андрій Садовий домовився із директором Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань транспорту Сью Барет про розгляд ЄБРР проекту "євроколії" після підрахунків вартості будівництва колії та інвестиційної привабливості цього проекту. Європейський банк реконструкції та розвитку може надати Львову близько 4 мільйонів євро на підготовку проекту будівництва швидкісної залізниці. У перспективі планується, що євроколія забезпечить сполучення Львова з регіональними центрами Німеччини, Чехії та Австрії

Источник: Прес-служба львівської міської ради

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг