УЄФА впевнений в Україні та Польщі

УЄФА впевнений в Україні та Польщі

2 апреля 2008, среда. 22:45

На брифінгу, що відбувся у Домі футболу в середу, 2 квітня, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс розповів про підсумки нещодавнього засідання Виконкому УЄФА у Вадуці. За словами глави ФФУ, президент Європейського футбольного союзу Мішель Платіні висловив вдячність за зусилля, які Україна й Польща доклали в рамках виконання плану заходів з підготовки до Євро-2012.

Повна підтримка

Ось, що пише з цього приводу офіційний сайт УЄФА: «28 березня Виконком заслухав звіт про хід підготовки до Євро-2012 в Україні та Польщі. УЄФА підкреслив, що повністю підтримує обидві країни і не сумнівається, що через чотири роки вони з успіхом проведуть чемпіонат Європи. «Рішення шукаються, і докладаються великі зусилля», − заявив президент УЄФА Мішель Платіні» (uefa.com).

Слова вдячності від Платіні

«Я можу засвідчити, що у розмові зі мною Мішель Платіні висловив вдячність за зусилля, які Україна й Польща доклали після січневого засідання Виконкому УЄФА у Загребі, у рамках виконання сформованого тоді плану заходів, − наголосив Григорій Суркіс. − Ми просуваємося дуже потужно і маємо гарантії, що Європейський футбольний союз надаватиме нам допомогу − у сферах моніторингу, експертиз тощо».

Думка експертів

«До речі, щойно завершилась підсумкова нарада з експертами УЄФА, котрі спільно з нашими фахівцями та представниками приймаючих міст працювали у сфері підготовки спортивних споруд, − продовжив глава ФФУ. − Експерти УЄФА висловили думку, що у нас покращилася ситуація у цій галузі. Щоправда, залишилася проблема, яка створює великий ризик, − це НСК «Олімпійський». Йдеться, зокрема, про строки демонтажу «Троїцького», про повний чи частковий демонтаж самої арени та споруд на її території…»

Візит Платіні до України

«Ми мусимо розуміти, що гаяти часу не можна. Так, Мішель Платіні й члени Виконкому знають, з якими труднощами зустрічаються Україна та Польща. Але я впевнений, що ми надолужимо процес підготовки необхідної інфраструктури і в рамках відповідного будівництва. До речі, одразу по закінченні Євро-2008 Платіні завітає на кілька днів до України, аби на власні очі пересвідчитися, що робота з підготовки до турніру ведеться належним чином. І я переконаний, що вже в червні-липні нам буде що продемонструвати поважним гостям з УЄФА».

Подаруймо українцям гарні емоції!

Наостанок Григорій Суркіс звернувся до журналістів. «Останнім часом у деяких ЗМІ поширюється галас, мовляв, ми «завалимо» таке масштабне завдання. Повірте, це лише додає певної апатії суспільству, і УЄФА, який постійно моніторить ситуацію в країні, не може не звертати на це увагу. Давайте, навпаки, подаруємо українцям гарні емоції, зміцнимо в їхніх серцях впевненість, що нам до снаги впоратись з мегапроектом під назвою «Євро-2012»!

Источник: Інформ-служба ФФУ

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг