"Укрзалізниця" готується до Євро-2012

"Укрзалізниця" готується до Євро-2012

9 апреля 2008, среда. 11:42

«Укрзалізниця» вже визначила основні напрями підготовки залізничного транспорту до перевезень у період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, повідомляє Укрінформ з посиланням на відомче Управління взаємодії із ЗМІ.

Зокрема, пріоритетним завданням є запровадження на окремих напрямках швидкісного руху пасажирських поїздів до 200 км/год. Швидкісним рухом планується з’єднати Київ з тими містами, де проходитимуть футбольні матчі. Спочатку передбачено обладнати швидкісні напрямки Київ – Полтава, Київ – Донецьк і Київ – Дніпропетровськ. Відтак буде організовано швидкісні напрямки до Львова, Одеси та Харкова. Для реалізації проекту по основних напрямках передбачено розділення пасажирського та вантажного руху.

Для впровадження швидкісного руху буде придбаний спеціальний пасажирський рухомий склад – поїзди з примусовим нахилом кузова. Залізничникам також необхідно збудувати спеціальне депо та пункти технічного обслуговування нового рухомого складу. Для цих цілей нове депо з’явиться на ст. Полтава та буде реконструйовано оборотне депо для обслуговування швидкісних пасажирських поїздів з примусовим нахилом кузова на ст. Борщагівка Південно-Західної залізниці.

Ще одним напрямом підготовки до проведення Євро-2012 є розділення пасажиропотоків далекого та приміського сполучень на вокзалах в усіх містах, де відбудуться матчі єврочемпіонату з футболу. Для цього будуть збудовані приміські вокзали у Львові, Дніпропетровську та Донецьку. У Києві буде завершено будівництво залізничного вокзалу ст. Дарниця та будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро.

Крім того, для покращання обслуговування пасажирів залізниці України планують впровадити систему бронювання та продажу залізничних квитків через мережу Internet.

Источник: Прессинг

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг