НСК "Олімпійський": динаміка змін – позитивна

НСК "Олімпійський": динаміка змін – позитивна

21 января 2009, среда. 18:52

У середу, 21 січня, у Будинку футболу відбулася розширена нарада представників УЄФА, Федерації футболу України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, дирекції НСК «Олімпійський» та проектної команди реконструкції столичного стадіону. Інспектори проаналізували динаміку змін на головній арені Євро-2012, визнавши її позитивною.

Представницьке зібрання

У засіданні, зокрема, взяли участь президент ФФУ Григорій Суркіс, міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, фахівці ФФУ, Мінсім’їмолспорту, Координаційного бюро з підготовки до Євро-2012, дирекції НСК «Олімпійський», німецької компанії-генпідрядника реконструкції GMP та представники авторитетних консалтингових компаній Strategic Leisure (Великобританія) і Poyry Architects (Фінляндія). УЄФА на нараді представляли: керівник Департаменту з питань стадіонів та безпеки Марк Тіммер, директори домашніх арен англійських клубів «Арсенал» та «Ліверпуль» Джон Бітті та Джед Пойнтон, а також експерти УЄФА Давид Петріашвілі й Бен Веєнбрінк.

Схвальні відгуки

Інспектори Європейського футбольного союзу висловили своє задоволення ходом робіт з реконструкції НСК «Олімпійський», що в 2012 році прийматиме фінальний матч чемпіонату Європи. Зокрема, відзначено, що з кінця листопада 2008 року − у відповідності з графіком − тривають будівельні роботи на нижньому ярусі стадіону. На цей момент повністю завершене обстеження стану існуючих споруд, а також розроблений оновлений генплан функціонування головної спортивної арени країни під час проведення Євро-2012.

Остаточна місткість арени

Генеральний проектувальник проаналізував вісім варіантів для досягнення максимальної місткості «Олімпійського». І врешті-решт був обраний проект, відповідно до якого так звана чиста місткість арени до Євро-2012 складатиме 63 467 глядачів (повна місткість − 69 423). Крім того, за результатами державного тендеру були визначені дві консалтингові компанії для супроводу реконструкції − Strategic Leisure (Великобританія) і Poyry Architects (Фінляндія).

Активне вирішення проблем

«Виконання українською стороною своїх зобов’язань з реконструкції НСК «Олімпійський» на цей момент ми оцінюємо виключно позитивно, − зазначив керівник Департаменту з питань стадіонів та безпеки УЄФА Марк Тіммер. − Ми задоволені тим, як вирішуються проблемні питання, на котрих ми акцентували увагу під час попереднього візиту в листопаді 2008 року. Вважаємо, що вельми позитивним моментом є і залучення до реалізації проекту консультантів Strategic Leisure та Poyry».

Реконструкція − за графіком

«Звісно, основна маса робіт ще попереду, і нам усім доведеться докласти великих зусиль. Однак зараз ми можемо констатувати, що реконструкція стадіону іде за графіком. Якщо позитивна динаміка зберігатиметься і надалі, то в травні ми зможемо рапортувати перед Виконавчим комітетом УЄФА: стадіон у Києві зводиться належним чином і в разі подальшого дотримання графіку робіт буде введений в експлуатацію у необхідні терміни, а саме − до червня 2011 року», − підсумував Марк Тіммер.

Нарощування темпів

«Чи не вперше ми чуємо від експертів УЄФА з питань стадіонів такі схвальні відгуки, − у свою чергу зауважив президент ФФУ Григорій Суркіс. − Це свідчить, що нині українська сторона працює як єдина команда, а наша країна впевнено просувається до своєї мети. Хочу запевнити, що ми й надалі нарощуватимемо темпи підготовки. Переконаний, спільними зусиллями нам вдасться на гідному рівні провести в Україні та Польщі чемпіонат Європи-2012».

Источник: Богдан Буга, ФФУ

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг