Євро-2012. Моніторинг готельних мереж

Євро-2012. Моніторинг готельних мереж

21 января 2009, среда. 19:31

Інформація щодо проведення виїзних нарад спільної робочої групи з питань моніторингу реалізації інвестиційних проектів щодо будівництва та реконструкції готельної мережі та стану підготовки засобів розміщення до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

У період з 27 жовтня по 8 листопада 2008 року проведено виїзні наради у приймаючих містах та регіонах чемпіонату Європи 2012 року з футболу, зокрема у мм. Львів (27-29.10), Одеса (30-31.10), Дніпропетровськ (3-4.11), Донецьк (5-6.11), Харків та Полтава (7-8.11) та відповідних областях. За результатами проведених моніторингів ситуація щодо підготовки засобів розміщення така.

Львів та Львівська область

Генеральним планом розвитку інфраструктури розміщення гостей та учасників чемпіонату Європи 2012 року з футболу, у Львові та області передбачено будівництво 27 нових готелів з кількістю номерів 3345 (з яких 7 мали розробити і затвердити проектно-кошторисну документацію до 2009 року).

Проведено моніторинг 11 об’єктів будівництва засобів розміщення, з них на 2 об’єктах вже ведуться будівельні роботи, інші знаходяться на стадії розроблення проектно-кошторисної документації.

Ознайомившись з ходом виконання Генерального плану з інфраструктури в Львівській області ситуація така:

Проведено зустрічі із інвесторами на кожному об’єкті. Здійснено моніторинг 10 об’єктів, на 8 об’єктах ведуться будівельні роботи, 2 об’єкти є проблематичними, оскільки за інформацією наданою інвесторами є судові справи або непорозуміння із місцевою владою.

Проблемні питання у Львівській області можливо вирішити за рахунок альтернативних пропозицій, що нададуться найближчим часом.

Загалом ситуація щодо будівництва готельної інфраструктури по Львівському регіону на момент проведення моніторингу зрушила з місця і має певний прогрес, однак були присутні проблеми щодо відсутності зв’язків із інвесторами та затримка строків будівництва готелів, передбачених Генеральним планом з інфраструктури.

Одеса та Одеська область

В ході перевірки поточного стану підготовки об’єктів готельно-туристичної інфраструктури Одещини оглянуто 10 об’єктів засобів розміщення, з них передбачено будівництво 7 та реконструкція 3 об’єктів.

Підготовчі будівельні роботи велись на 4 об’єктах. Щодо інших об’єктів то відповідно до Генерального плану з інфраструктури ведуться роботи з розробки проектно-кошторисної документації.

У приміщенні Одеської міської ради відбулася нарада із інвесторами, на якій висвітлено основні проблеми щодо будівництва та підготовчих робіт.

За результатами роботи можна визначити, що стан підготовки засобів розміщення у м. Одеса є позитивним.

Дніпропетровськ та Дніпропетровська область

Для належної підготовки Дніпропетровська до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу у місті заплановано здійснити реконструкцію та модернізацію низки підприємств готельного господарства, що значно підвищить рівень існуючих готелів.

Зустрічі з інвесторами відбулися на кожному конкретному об’єкті. Генпланом з інфраструктури у 2008 році передбачено розпочати будівництво 3 готелів та реконструкцію 12 готелів.

Здійснено перевірку 7 засобів розміщення, що заплановано до будівництва Генеральним планом інфраструктури та на яких ведуться будівельні роботи, однак із порушенням графіку, оскільки присутні проблеми щодо отримання дозволів.

За результатами перевірки наради можна визначити стан інфраструктури міста Дніпропетровська як задовільний. Також проведено моніторинг 1 об’єкту готельної інфраструктури Дніпропетровської області, на якому здійснювані роботи відповідають запланованим термінам.

На сьогодні в Дніпропетровській області спостерігається задовільний стан підготовки до Євро 2012. Органи місцевого самоврядування приділяють значну увагу роботі з інвесторами. Проектам об’єктів, що внесені до Генерального плану інфраструктури надається максимальне сприяння в прискореному оформленні необхідних документів, проводиться активна робота по залученню вітчизняних та іноземних інвестицій з метою належної підготовки до проведення Євро 2012. Водночас з’являються нові об’єкти готельної інфраструктури, які будуються і можуть бути використані під час проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Донецьк

На сьогоднішній день, беручи до уваги вимоги УЄФА щодо готельної інфраструктури приймаючого міста, в Донецьку спостерігаються певні проблеми з кількістю та якістю номерного фонду.

Проведено нараду з інвесторами в приміщенні Донецької міської ради. Відбулась нарада під головуванням Першого заступника міського голови М.І. Волкова.

Здійснено перевірку 4 засобів розміщення, які заплановано до будівництва Генеральним планом інфраструктури в м. Донецьк та визначено, що на цих об’єктах ведуться відповідні будівельні роботи.

На решті об’єктів внесених до Генерального плану інфраструктури етап будівництва починається з початку або протягом 2009 року.

За результатами перевірки наради можна визначити стан інфраструктури міста Донецька як добрий.

Харків, Полтава та Харківська область

7 листопада 2008 року в приміщення Харківської міської ради робочою групою проведено нараду з інвесторами та їх представниками.

Головною проблемою, з якою звертаються інвестори до представників робочої групи є проходження погодження із Державною архітектурно-будівельною компанією (ДАБК), яка підпорядкована Мінрегіонбуду України.

Проведено моніторинг 8 об’єктів засобів розміщення, з них 3 об’єкти, які не увійшли до Генерального плану з інфраструктури, однак можуть бути рекомендовані до включення. На усіх об’єктах ведуться підготовчі та будівельні роботи.

Здійснено перевірку об’єктів засобів розміщення м. Полтава, яке використовується як місто – сателіт під час підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. У м. Полтава оглянуто 7 об’єктів розміщення, що внесені до Генерального плану з інфраструктури. На 6 з яких ведуться роботи щодо будівництва або реконструкції відповідно до запланованих термінів.

Загалом ситуація по Харківському регіону, включаючи місто – сателіт (м. Полтава) має значні зрушення з місця, відповідальні представники місцевого самоврядування та обласної держадміністрації знаходять нові об’єкти розміщення та ведуть активні переговори з інвесторами. Це дає позитивний результат та можливість розбудови готельної інфраструктури у регіоні.

Київ та Київська область

У поточному році згідно Генерального плану з інфраструктури в Києві заплановано приступити до будівельних робіт на 10 об’єктах по 5* готелям та 15 об’єктам по 4* готелям. В матеріалах наданих Київською державною адміністрацією за результатами проведеного моніторингу проектів будівництва засобів розміщення м. Києва, виявлено, що на сьогодні 10 об’єктів знаходяться в стадії будівництва. Решта об’єктів знаходиться на стадіях проектування та отримання дозволів на будівництво.

Згідно із Генеральним планом введення в експлуатацію цих об’єктів планується протягом 2011 року, переважно в грудні місяці.

За інформацією Київської обласної державної адміністрації підготовка засобів розміщення ведеться згідно узгоджених графіків, тобто заплановані до будівництва об’єкти знаходяться на стадії проектування та отримання дозволів на будівництво, перші три дозволи на будівництво будуть отримані в листопаді 2008 року.

За результатами наради із інвесторами під головуванням Віце-прем’єр-міністра України І.В. Васюника можна визначити, що проблемні питання щодо будівництва у м. Києві присутні і потребують негайного вирішення.

Разом з тим, необхідно зазначити, що будівництво готельної інфраструктури у м. Києві та Київській області відбувається, в більшості, відповідно до термінів визначених у Генеральному плані з інфраструктури.

Інформація щодо інспекційного візиту експертів УЄФА щодо стану підготовки готельної інфраструктури міст Київ, Донецьк, Одеса (резервне місто) до проведення фінальної частини чемпіонату

На виконання Оперативного плану дій щодо організації підготовки української сторони до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (третій період) з 1 по 4 грудня 2008 року експертами УЄФА – Сабіною Фукс та Крістофа Шпейха, за участю представника Федерації футболу України та Міністерства культури і туризму України було проведено інспекційний візит до міст Донецьк, Київ та Одеса.

Під час візиту експертами здійснено моніторинг функціонуючих або тих, які будуються та знаходяться на стадії завершення, 4-х та 5-ти зіркових готелів, проведено наради із офіційними представниками органів місцевого самоврядування щодо подальшої співпраці.

Загалом ситуація щодо стану підготовки засобів розміщення, на яких проводився моніторинг, добра. Зауважень щодо функціонуючих готелів не було з боку експертів УЄФА.

Источник: mincult.kmu.gov.ua

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг