Євро-2012: Харків готовий до візиту УЄФА

Євро-2012: Харків готовий до візиту УЄФА

22 января 2009, четверг. 15:09

Харків готовий до приїзду з інспекцією виконавчого директора УЄФА Девіда Тейлора. Як передає Укрінформ, про це вчора повідомив журналістам заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко.

За його інформацією, 2 лютого цього року до Харкова прибуде виконавчий директор УЄФА Девід Тейлор і супроводжуючі його особи, а також президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

«У найближчі дні в житті Харкова наступить дуже важлива, етапна подія, пов'язана з інспекційною поїздкою виконавчого директора УЄФА пана Девіда Тейлора, який планує особисто ознайомитися з ходом підготовки до проведення матчів «ЄВРО-2012» у Харківській області, – сказав Сергій Стороженко.– Пан Тейлор вже побував у Донецьку і Києві, де зміг перевірити реальний стан справ і то, наскільки ситуація, що склалася там, відповідає рапортам експертів і звітам, спрямованим Україною в УЄФА. Він був задоволений побаченим, й зараз збирається здійснити поїздку до Харкова, Дніпропетровська, Львова, а потім і до Польщі».

За словами заступника керівника області, в ході візиту аудиторам – керівникам УЄФА і ФФУ планується показати Харківський аеропорт (будівля терміналу загальною площею 23 тисячі кв. метрів, роботи на якої зараз ведуться у три зміни) і стадіон «Металіст», щоб пан Тейлор зміг особисто оцінити організацію робіт і динаміку їх проведення, які дозволять завершити реконструкцію стадіону вже в нинішньому році. На прохання пана Тейлора буде також показаний Харківський залізничний вокзал й організована оглядова екскурсія містом.

Сергій Стороженко закликав українських журналістів припинити сумнівні виступи в ЗМІ про «фатальний» вплив світової фінансової кризи на якість підготовки до «ЄВРО», яке УЄФА, нібито, може передати іншим країнам.

За його словами, на відкритті «Кубка Співдружності» Президент УЄФА Мішель Платіні чітко заявив, що «ЄВРО-2012» проводитиметься в Україні й Польщі. «Потрібно припинити ці песимістичні настрої. Ми не збиткові люди й проведемо чемпіонат не гірше ніж інші європейські країни», – підкреслив заступник керівника області.

Источник: Пресинг

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг