Офіційна делегація УЄФА в Україні

Офіційна делегація УЄФА в Україні

2 февраля 2009, понедельник. 18:46

У понеділок, 2 лютого, розпочався чотириденний візит офіційної делегації Європейського футбольного союзу під керівництвом генерального секретаря УЄФА Девіда Тейлора.

Всеукраїнське турне

Інспекційна група, до якої також входять директор Євро-2012 Мартін Каллен, комерційний директор УЄФА Філіпп Марграфф, голова спонсорського комітету та розвитку змагань Алан Рідлі та керівник підрозділу Євро-2012 з питань організації заходів Лукас Ахерман, відвідає п’ять українських міст − Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та Львів. Високих гостей в українському турне супроводжуватимуть зокрема віце-прем’єр-міністр Іван Васюник та президент Федерації футболу України Григорій Суркіс. Нагадаємо, що у жовтні 2008 року Девід Тейлор уже відвідував Донецьк.

Старт − із столиці

У перший день візиту інспектори УЄФА ознайомляться з ходом підготовки до континентального фіналу в Києві. Так, вони відвідають аеропорт «Бориспіль», НСК «Олімпійський», центральний залізничний вокзал та оглянуть Майдан Незалежності й Хрещатик, де планується розміщення офіційної фан-зони УЄФА. Крім цього для експертів запланована низка зустрічей, у тому числі з мером Леонідом Черновецьким, міністром у справах сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком, а також представниками основних столичних об’єктів інфраструктури Євро-2012.

Харківська програма

Увечері спільна делегація УЄФА, Кабміну та ФФУ вилетить до Харкова, де наступного дня їй запропонують огляд центральної частини міста, стадіону «Металіст», південного залізничного вокзалу та аеропорту. Крім цього плануються зустрічі з очільниками міста та області − Михайлом Добкіним та Арсеном Аваковим, а також президентом ФК «Металіст» та одним із головних приватних інвесторів підготовки до Євро-2012 Олександром Ярославським.

Пропозиція Дніпропетровська

У вівторок, 3 лютого, офіційна делегація відвідає ще одне місто Євро-2012 − Дніпропетровськ. Окрім традиційних візитів до аеропорту, стадіону та залізничного вокзалу інспектори відвідають готельно-розважальний комплекc «Бартоломео», дві фан-зони (біля «Дніпро-Арени» та фестивального причалу) та VIP-зону для УЄФА. Звісно, заплановані й зустрічі з мером Іваном Куліченком та головою облради Віктором Бондарем.

Візит до моря

Того ж дня інспекційна група відправиться до Одеси, де увечері має оглянути центр міста, а наступного − відвідати стадіон у парку імені Тараса Шевченка та Куликове поле, де планується розміщення фан-зони. Крім того у планах гостей зустріч із міським головою Едуардом Гурвіцом та губернатором Миколою Сердюком, а також ознайомлення із презентацією залізничного вокзалу, концепцією реконструкції аеропорту та відліт до Львова.

Фініш − біля Карпат

У столиці Галичини делегація УЄФА на чолі з Девідом Тейлором традиційно ознайомиться з ходом реконструкції аеропорту, роботою залізничного вокзалу, будівництвом стадіону та зустрінеться з керівниками регіону − мером Андрієм Садовим та головою облдержадміністрації Миколою Кмітьом. Крім того на гостей чекає насичена культурна програма. Зокрема, огляд численних львівських пам’яток архітектури та відвідування Оперного театру. У четвер, 5 лютого, делегація УЄФА вилетить до Кракова. Нагадаємо, що цей візит є одним із важливих етапів перевірки підготовки нашої країни до Євро-2012, у результаті котрої вже у травні цього року будуть остаточно визначені максимум чотири українські міста, що прийматимуть матчі турніру.

Источник: Інформ-служба ФФУ

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг