УЕФА: "Рух у правильному напрямку"

УЕФА: "Рух у правильному напрямку"

3 февраля 2009, вторник. 16:13

2 лютого 2009 року в Києві в рамках чотириденного візиту офіційна делегація УЕФА під керівництвом генерального секретаря Девіда Тейлора ознайомилася з ходом підготовки НСК «Олімпійський», а також оглянула аеропорт «Бориспіль», залізничний вокзал, Майдан Незалежності та вулицю Хрещатик. А вже 3-го лютого представники УЕФА відвідали Харків.

Інспекційна група, до якої також входять директор Євро-2012 Мартін Каллен, комерційний директор УЄФА Філіпп Марграфф, голова спонсорського комітету та розвитку змагань Алан Рідлі та керівник підрозділу Євро-2012 з питань організації заходів Лукас Ахерман насамперед цікавилася тими змінами, які відбулися протягом останнього часу на НСК «Олімпійський».

Делегати від УЄФА, побувавши на стадіоні, зустрілися з представниками Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на чолі з Міністром Юрієм Павленком та на власні очі пересвідчилися, що реконструкція спортивної арени проводиться потужними темпами.

Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор привітав команду, яка здійснює реконструкцію НСК «Олімпійський», з істотним прогресом та відзначив надзвичайно великі зміни з часу його останнього візиту.

Інспекційна група УЄФА ознайомилась з ходом виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, із системою управління та фінансування проекту реконструкції НСК «Олімпійський».

Європейці отримали відповіді на питання про консультаційний супровід, а також схему організації функціональних зон на прилеглій до НСК «Олімпійський» території під час проведення ЄВРО-2012.

Під час спілкування Девід Тейлор зазначив, що партнерські відносини, які склалися під час підготовки до турніру, сприятимуть розвитку співробітництва. Підсумовуючи результати спільної роботи, Тейлор зазначив, що «це рух у правильному напрямку».

По завершенні наради Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко висловив упевненість, що фінальний матч чемпіонату Європи 2012 року з футболу відбудеться саме на НСК «Олімпійський». Юрій Павленко зазначив, що Міністерство повною мірою виконує всі завдання з підготовки до Євро-2012 і зробить усе можливе, щоб Національний спортивний комплекс був введений в експлуатацію відповідно до графіків, погоджених з УЄФА.

Крім того, офіційна делегація УЄФА, оглянула аеропорт «Бориспіль», залізничний вокзал, Майдан Незалежності та вулицю Хрещатик, на яких пропонується розміщення офіційної фан-зони УЄФА та ознайомилися зі станом робіт щодо реконструкції НСК «Олімпійський».

За словами заступника голови КМДА Віталія Журавського, представники УЄФА залишилися задоволеними темпами виконання робіт по основних об’єктах. Ввечері відбулась зустріч Київського міського голови Леоніда Черновецького з делегацією УЄФА.

«Я впевнений, що вам сподобався Київ, і ви обов’язково захочете повернутися сюди знову. Переконаний, що українська столиця так само сподобається вболівальникам та учасникам Євро-2012. Сьогодні ми активно розбудовуємо місто, і ніщо не зможе завадити проведенню фіналу чемпіонату Європи з футболу на найвищому рівні», – наголосив Леонід Черновецький.

Він підкреслив, що наразі успішно продовжується реконструкція Національного спорткомплексу «Олімпійський», на якому буде проведено фінальний матч. Леонід Черновецький запевнив – всі роботи завершаться вчасно, адже вони йдуть точно за графіком і нещодавно було завершено перший етап будівельно-монтажних робіт з реконструкції стадіону.

«Крім того, ми забезпечимо найкращі умови для перебування команд-учасниць Чемпіонату та вболівальників у Києві. У 2012 році прийняти родину УЄФА будуть готові 18 п’ятизіркових, 33 чотиризіркових та 32 тризіркових готелів, загальною кількістю 18 тис. номерів Під час проведення Чемпіонату у 2012 році тільки в центральній частині міста будуть організовані фан-зони УЄФА на 125 тис. осіб. Додаткові фан-зони створюватимуться і в кожному районі столиці», – зауважив мер.

За його словами, транспортна інфраструктура столиці також готова до приїзду вболівальників.

«У 2008 році важливим кроком у цьому напрямку стала реконструкція аеропорту «Жуляни». Зараз відбувається підготовка аеропорту «Бориспіль», будівництво автодоріг, розв’язок. Значну частину пасажирських перевезень зможе взяти на себе також залізничний транспорт», – додав Леонід Черновецький.

Міський голова запевнив представників делегації УЄФА, що фінал Євро-2012 у Києві відбудеться на найвищому рівні.

А вже у вівторок, 3 лютого, представники Європейського футбольного союзу завітали до Харкова, де зустрілися з керівництвом міста та області, та оглянули об’єкти, що включені в перелік з підготовки до континентальної першості. Зокрема, це – залізничний вокзал «Харків – Пасажирський», стадіон «Металіст» та Міжнародний аеропорт «Харків».

Харків – одне з тих міст, де до реалізації програми з підготовки до чемпіонату Європи року підійшли спільно, виважено і прагматично. Так висловив свої перші враження від перебування в місті Генеральний секретар УЄФА Девид Тейлор.

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася офіційна зустріч представників інспекційної групи УЄФА з керівництвом міста та області. В ході зустрічі гостями були підбиті перші підсумки і висловлені перші враження про хід підготовки Харкова до проведення фінальної частини Євро-2012. Всі гості, без винятку, відзначили активну роботу харківської команди, яка об’єднує міську і обласну влади.

Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник підкреслив консолідоване співробітництво всіх гілок влади й запевнив, що державний бюджет разом з обласним та міським несе співрозмірну відповідальність за фінансування об’єктів, які визначені в програмі підготовки та проведення чемпіонату.

Григорій Суркіс, президент Федерації футболу України, також не зміг приховати своїх емоцій: «Не люблю пишномовних слів, але Харків заслуговує тільки на такі – я захоплений тією підготовкою, яку демонструє Харків до ігор Євро-2012. Радує, що місто і область об’єдналися в реалізації планів і програм по підготовці до проведення чемпіонату. Фінанси виділяються в потрібному обсязі й містом й областю. І сюрпризом (і як бачимо, не єдиним) для пана Тейлора буде введення стадіону в експлуатацію не в 2010 році, як планувалося в програмі, а в грудні 2009 року».

Девид Тейлор зазначив: «Я та члени делегації вражені й самим містом, і тією підготовкою, яку сьогодні демонструють, як єдина згуртована команда, міська і обласна влади».

Источник: Kmu.gov.ua, Укрінформ, Прессинг

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг