До візиту делегації УЄФА Садовому найкраще вдалися соціальні євро-біг-борди

До візиту делегації УЄФА Садовому найкраще вдалися соціальні євро-біг-борди

6 февраля 2009, пятница. 15:13

ЗІК спробував довідатися у прес-службі Львівської міської ради, хто організовував поїздку Тейлора на місце майбутнього стадіону, де він дав брифінг для журналістів, і чому не було оприлюднено офіційної програми його візиту. Прес-секретар Андрія Садового Наталія Міхнова зазначила, що виїзду журналістів на місце майбутнього стадіону у міськраді не організовували, і брифінгу Девід Тейлор там не давав.

Відтак, ЗІК побував на місці майбутнього стадіону усід за Тейлером. Цікаво, що дорогою до будівельного майданчика, а саме на розбитій вулиці Стрийській, журналіст налічив сім однакових євро-біг-бордів із написом у два рядки «EURO-2012, Poland-Ukraine».

У прес-службі Львівської міської ради на прохання ЗІКу з’ясували, що 37 біг-бордів і 7 сіті-лайтів, які розмістили у місті до приїзду Тейлора, були соціальною рекламою, тому місто нічого не платило за неї. На думку депутата Львівської міської ради Юрія Кужелюка, ідея з біг-бордами добра, хоча на один день організатори запізнилися, адже Тейлор прилетів до Львова ще вчора (4 лютого).

На місці будівництва, опитавши робітників і охоронців, з’ясували: Тейлор у супроводі журналістів прибув на будову об 11.00, де і дав брифінг. Також він побачив те, що і журналіст ЗІКу: болото, розкидані металоконструкції, нагромадження техніки, змонтованих шість кранів (має бути десять), гори землі і уривки фундаменту.

Було очевидно, що соціальні біг-борди Садовову поки що вдаються найкраще.

Додамо, що відлітаючи сьогодні ж до Кракова, пан Тейлор після усього побаченого дипломатично зазначив, що найважливіший єврооб'єкт для Львова - це стадіон.

Источник: zik.com.ua

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг