Україну й Польщу вже ніхто "не скасує"

Україну й Польщу вже ніхто "не скасує"

26 марта 2009, четверг. 17:02

До цього часу можливість перенесення футбольного єврофоруму з України до Німеччини мусувалася німецькою пресою. Оголошуючи вердикт, віце-президент Асоціації Ґергард Маєр-Форфельд зауважив: “Більше ніхто не говоритиме про скасування місця проведення наступного чемпіонату Європи з футболу. Польща у підготовці в чомусь попереду України, але спорудження стадіонів йде планово в обох країнах”. Попри все, Україні варто б звернути особливу увагу на інфраструктуру, зазначив віце-президент УЄФА. Різко розкритикував німецьких журналістів президент Німецького футбольного союзу Тео Цванциґер: “У нас ніколи не було жодного запасного плану. Як на мене, це неповага до України й Польщі, коли деякі оглядачі на відстані закидають неспроможність організувати чемпіонат. Я бажаю цим країнам стати добрими господарями першості”.

“УЄФА чітко зазначила, що за будь-яких умов чемпіонат Європи з футболу прийматимуть Україна та Польща, - дивується фантазії німецьких газетярів завідувач кафедри футболу Львівського університету фізичної культури Йосип Фалес. – Я переконаний, що українсько-польському тандему вдасться добре організувати цей престижний захід. У часи головування в Міжнародному олімпійському комітеті Хуана-Антоніо Самаранча на закритті кожних Ігор він казав: “Ця Олімпіада стала найкращою в історії”. Мені хочеться вірити, що після завершення Євро-2012 представники УЄФА та футбольна громадськість скажуть про нас те саме. Я бував на кількох чемпіонатах світу та Європи і бачив, як бурхливо проходив економічний розвиток в країнах-організаторах. Це, сподіваюся, чекає й Україну”.

У квітні президент УЄФА Мішель Платіні вирушить до Польщі та України, аби на власні очі пересвідчитися в динаміці підготовки країн до Євро-2012. А головна інтрига щодо України розв’яжеться в травні, коли УЄФА остаточно визначить міста, які прийматимуть великий футбол.

Источник: Високий замок

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг