В кінці лютого будівництво арени Львова вийде на нову стадію

В кінці лютого будівництво арени Львова вийде на нову стадію

2 февраля 2010, вторник. 18:20

Мер Львова Андрій Садовий надзвичайно задоволений результатом роботи міжвідомчої урядової групи, наслідком чого стало підписання тристоронньої угоди між компаніями «Азовінтекс», «Арена.ком» та дирекцією з будівництва стадіону. За умови, що всі сторони, задіяні у реалізації проекту спортивної арени до Євро-2012 у Львові, будуть діяти злагоджено, 25-го лютого будівництво перейде на нову вищу сходинку.

Консолідація зусиль, закріплена в угоді, допоможе зменшити терміни втілення проекту та позитивно вплине на якість виконання робіт. Міський голова Львова впевнений, що зауваження експертів УЄФА стосувалися координації дій. «Адже в нас дуже складна організаційна структура будівництва. З одного боку компанія «Азовінтекс», яка є генеральним будівельником, лідером з проектування є компанія «Арена.ком» і на субпідряді - Науково-дослідний інститут Шумановського. І ця конструкція складена воєдино», – пояснив Андрій Садовий.

Мер Львова нагадав, що Україна не має досвіду реалізації таких складних споруд. Втілення проекту, ускладнюється тим, що має вкластися в чіткі графіки та умови Європейського союзу футбольних асоціацій. Арену треба звести до липня 2011-го року, підготувати до експлуатації, а вже у серпні 2011-го року отримати сертифікат УЄФА, щоби підтвердити стовідсоткову готовність до Євро-2012.

На сьогодні генпідряднику з будівництва оплатили 90 мільйонів 42 тис. гривень.

«Вчора ми отримали проекти балок і подали їх на експертизу. До четверга ми плануємо, що ця експертиза буде підтверджена і можна буде збільшувати обсяги будівництва. Завдання чітке – 25 лютого ми повинні вийти на серйозну стадію будівництва стадіону, на якій спорудження має вестись по всіх осях», – додав Андрій Садовий.

Перший заступник генерального директора компанії «Азовінтекс» Василь Огороднік проінформував про поточну ситуацію на будівництві: «Сьогодні ведеться робота на північній стороні: встановлення опалубок, заливка бетоном, також ведуться роботи на західній стороні, це так звана VIP-зона. Ведеться велика підготовка до початку будівництва у південній і східній частинах. Стадіон – це унікальна споруда і багато будівельників не мають достатнього досвіду і навичок працювати в такому ритмі, тому вони вчаться вже в процесі роботи».

Представник генпідрядника пояснює зниження темпів будівництва складними погодними умовами, адже у січні панували морози. Зараз на стадіоні працює близько 100 робітників. А з 20-го лютого кількість персоналу, одночасно задіяного на об’єкті, дорівнюватиме 250-ти.

Тепер роботи на стадіоні проводять згідно з кресленнями, погодженими з УЄФА. Наразі будують на місці майбутньої північної трибуни: зводять монолітні балки посадкових рядів, на яких буде розташовано трибуни, а також монолітне перекриття між першим та другим ярусом стадіону.

Источник: Інформаційний центр «Україна-2012»

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг