Мішель Платіні: "Підготовка до ЄВРО-2012 йде добре"

Мішель Платіні: "Підготовка до ЄВРО-2012 йде добре"

8 февраля 2010, понедельник. 10:12

Напередодні жеребкування кваліфікації ЄВРО-2012 у Варшаві президент УЄФА Мішель Платіні зустрівся з пресою в Палаці культури та науки, висловивши велику втіху з приводу старту суто футбольної частини турніру, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Почесна місія Польщі

Мішель Платіні, до котрого приєдналися генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно та директор турніру Мартін Каллен, наголосив, що підготовка до проведення чемпіонату просувається добре. Він також запевнив, що дуже радий бути присутнім на першому офіційному заході, що проходить в Польщі в контексті ЄВРО-2012. «Нещодавно ми презентували логотип та слоган чемпіонату в Україні. Нарешті прийшла черга Польщі приймати перший офіційний захід ЄВРО-2012. Жеребкування із нетерпінням очікують усі збірні Європи, адже воно стане початком власне футбольної частини турніру», − відзначив він.

Історична подія

«Це історична подія. Вперше Україна і Польща прийматимуть такий важливий турнір з найпопулярнішого виду спорту на планеті, − підкреслив француз. − Тож недарма ми спільно з приймаючими країнами обрали девіз: «Творимо історію разом». І ми дійсно творимо історію чемпіонату Європи. Я надто скромний, щоб говорити, що Україна і Польща творять ще й власну історію, але принаймні в сфері футболу − безперечно. Ми впевнені, що в Україні та Польщі турнір пройде на найвищому рівні».

Де пройдуть чвертьфінали?..

За словами глави УЄФА, залишилось визначитися з кількома важливими питаннями, зокрема − стосовно чвертьфінальних матчів. «Ми ще маємо деякі аспекти для доопрацювання, у тому числі щодо календаря матчів, а також місць і дат проведення чвертьфіналів, − зауважив він. − А загалом, мушу визнати, що все йде добре. Уряди України та Польщі докладають величезних зусиль у процесі підготовки, і ми задоволені нашою співпрацею. Ми не маємо жодних великих проблем, навпаки − як я вже говорив, усе йде добре».

Каллен підтримав Платіні

Тему продовжив директор ЄВРО-2012 Мартін Каллен. «Усі чотири міста в Україні та Польщі працюють у відповідності з планом», − запевнив він. У свою чергу генсек УЄФА Джанні Інфантіно зупинився детальніше на процедурі жеребкування. Він висловив задоволення, що матиме таких партнерів по процедурі − видатних українських футболістів Олега Блохіна та Андрія Шевченка, а також польських майстрів Збігнева Бонека й Анджея Шармаха.

Футбол − поза політикою

Наостанок Мішель Платіні торкнувся рішення Виконавчого комітету УЄФА розвести під час жеребкування команди Росії та Грузії, а також Вірменії та Азербайджану. Такий крок унеможливить ситуацію, яка виникла в кваліфікації ЄВРО-2008, коли останні дві збірні потрапили в одну групу, а згодом матчі між ними довелося скасувати через нефутбольні причини. «Замість того, щоб створювати проблеми в групі, ми краще одразу попередимо всілякі політичні непорозуміння. Ми не хочемо змішувати спорт та політику, тому, розвівши ці країни при жеребкуванні, прагнемо уникнути політичного напруження», − резюмував президент УЄФА.

Источник: ФФУ

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг