Євро-2012: на стадіоні у Львові відновили повномасштабні роботи

Євро-2012: на стадіоні у Львові відновили повномасштабні роботи

1 марта 2010, понедельник. 12:52

У п’ятницю відбулось третє засідання міжвідомчої робочої групи з питань будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові

Участь у засіданні взяли віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, міський голова Львова Андрій Садовий, директор компанії «Азовінтекс» Олександр Тарута та голова місцевого організаційного комітету Євро-2012 Маркіян Лубківський. За результатами наради усі учасники відзначили значну активізацію будівельних робіт на стадіоні та висловили впевненість у вчасній здачі стадіону в липні 2011 року.

«Відновлення повномасштабних робіт на стадіоні свідчить про спроможність команди з будівництва стадіону вчасно і якісно завершити цей проект до кінця липня 2011 року. Згідно з попередніми планами, вчора, як і передбачалося, на об’єкті було відновлено монтажно-будівельні роботи, згідно з наданими «Ареною.ком» кресленнями.

На сьогодні відповідно до плану на будівельному майданчику 170 будівельників, які розпочали повномасштабні роботи. Найближчі дні кількість будівельників подвоїться, а в наступні декілька місяців – буде потроюватись.

Той факт, що 25 лютого будівельні роботи відновилися день в день свідчить, що всі попередні непорозуміння, які були у команді з будівництва стадіону, зняті остаточно і безповоротно.

Зі свого боку, я хотів би подякувати за це генеральному підряднику, міському голові Львова Андрію Садовому та місцевому організаційному комітету Євро», – зауважив віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник.

Окрім того, за результатами наради вирішено, що міжвідомча робоча група з питань будівництва стадіону буде рекомендувати на засідання уряду, яке відбуватиметься 1 березня, виділити додаткове авансування будівництва стадіону в розмірі 50 мільйонів гривень.

«Зі свого боку хотів би подякувати пану Таруті за те, що компанія активізовує свої роботи та збільшує кількість будівельників. Окрім того, велика подяка віце-прем’єр-міністру України та місцевому організаційному комітету Євро за підтримку. Ми впевнені, що проект будівництва стадіону буде реалізовано вчасно та в ті терміни, які ми затвердили, до липня 2011 року», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Від сьогодні темпи будівництва стадіону активізовані. В мене не виникає сумнівів, що стадіон буде здано вчасно», – зауважив директор компанії «Азовінтекс» Олександр Тарута.

Нагадаємо, що під час візиту віце-прем’єр заявив, що цьогоріч Львів обрано ще й містом, де пройде загальна координаційна нарада усіх міст в Україні, що прийматимуть Євро-2012 щодо концепції підготовки медицини до Євро.

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг