Шевченко вже подумки на ЄВРО-2012

Шевченко вже подумки на ЄВРО-2012

25 января 2011, вторник. 12:04

Гордість та честь – ці слова були ключовими у розповіді Андрія Шевченка про підготовку України до фінальної частини ЄВРО-2012, як на футбольних полях, так і за їх межами.

Завтра Україна та Польща досягнуть позначки 500 днів до старту ЄВРО-2012, темпи підготовки до котрого постійно підвищуються. Нападник київського "Динамо", кумир мільйонів українців Андрій Шевченко пильно стежить за тим, як змінюється його країна, і стверджує, що дуже задоволений баченим.

"Підготовка йде дуже добре, - говорить 34-річний посол турніру. – Україна досягла значного прогресу за останні 5-6 місяців, тут дуже серйозно підходять до справи. "Турнір – дуже важливий для України, не лише в контексті футболу, але й в контексті розвитку країни та її народу." Я переконаний, що ми будемо прекрасно готові: це питання національної гордості".

У плані футболу Україні наразі справді є чим пишатися. Молодіжна збірна є однією з найкращих в Європі, донецький "Шахтар" уперше пробився до плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА, а за два роки до того завоював прем’єрний для себе євротрофей – Кубок УЄФА. Усе це свідчить про те, що Україна поступово наближається до вершин континентального футболу. "Ми зараз на підйомі – як на рівні збірних, так і клубів", - погоджується Шевченко, котрий повернувся до Києва в 2009-му після десяти років виступів у "Мілані" та "Челсі".

"Я бачу великі зміни. Низка клубів стабільно виступає у єврокубках. А той факт, що донецький "Шахтар" подолав груповий бар'єр Ліги чемпіонів УЄФА, є великим досягненням для українського футболу", - стверджує Шева. На його думку, велика заслуга у цьому і ЄВРО-2012, адже тепер багато клубів інвестують значні кошти в розвиток інфраструктури та у дитячий футбол.

Поступово оновлюється і національна команда України. Разом із когортою ветеранів на чолі з Шевченком, котрий у жовтні зіграв свій сотий матч у складі синьо-жовтих, у збірній покладають великі надії і на групу молодих виконавців. Зокрема, привертають увагу Тарас Степаненко та Ярослав Ракицький із "Шахтаря", Євген Коноплянка із "Дніпра" та одноклубник Шеви Андрій Ярмоленко.

"Вони уже можуть вважатися ключовими гравцями збірної – нове покоління, з яким пов'язуються великі сподівання", - відзначає Шевченко, що після ЧС-2006 ставить перед собою мету знову взяти участь у фінальній частині крупного турніру. Попередній - чемпіонат світу-2010 - він пропустив, бо українці поступилися грекам у матчах плей-офф. "У нас молода команда, яка наполегливо готується до турніру. Упевнений, що наша молодь прекрасно проявить себе на ЄВРО-2012. Це питання честі та гордості для усіх нас", - резюмує видатний футболіст.

Источник: uefa.com

Тэги: Андрей Шевченко

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг