Мішель Платіні дякує Україні та Польщі

Мішель Платіні дякує Україні та Польщі

8 марта 2012, четверг. 15:23

Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що фінальна частина ЄВРО-2012 стане "прекрасним святом європейського футболу", та подякував господарям чемпіонату Україні та Польщі за їхні "неймовірні зусилля" при підготовці турніру.

У вітальному зверненні до фіналістів ЄВРО-2012 на семінарі у Варшаві Мішель Платіні висловив упевненість, що фінальна частина чемпіонату Європи, яка пройде з 8 червня по 1 липня, відповідатиме усім очікуванням у межах футбольного поля і за його рамками після п'яти років важкої праці та ретельної підготовки.

"Перш за все, я хочу висловити найщиріші привітання усім вам з нагоди участі в найграндіознішому та найскладнішому з континентальних турнірів", - сказав Мішель Платіні делегатам усіх 16 команд-фіналістів ЄВРО-2012, у тому числі й головним тренерам, які нині у Варшаві займаються організаційними питаннями вирішального раунду.

"Я також говорю це як колишній колега 16 тренерів, присутніх тут. Я розумію та поділяю ваші надії, сумніви та бажання досягти успіху, - додав очільник УЄФА. - Я також у свій час мав ці неоднозначні відчуття, що є частиною вашої чудової роботи. ЄВРО-2012, як і попередні чемпіонати, стане прекрасним святом європейського футболу та ідеальною презентацією нашого континенту, що наразі переживає складні часи за межами спорту".

Семінар фіналістів ЄВРО-2012 у Варшаві присвячений питанням організації матчів, транспорту, логістики, безпеки та правопорядку, медичного забезпечення, маркетингу, операційної діяльності та роботи з медіа.

Мішель Платіні також сказав про шлях, пройдений за ці п'ять років, що минули з призначення України та Польщі господарями головного турніру Європи для національних збірних та одного з наймасштабніших спортивних заходів у світі.

"У квітні 2007 року в Кардіффі Виконавчий комітет УЄФА прийняв сміливе рішення відкрити провідний європейський футбольний турнір для двох країн, що раніше ніколи не організовувати спортивні події такого розмаху", - зазначив він.

"Це рішення, що було абсолютно резонним та відповідало духу історичного розвитку Європи з 1989 року, потім здавалось дещо нерозсудливим на тлі кризи, яка розгорнулась у світі через два роки. Тому ми тривалий час обговорювали всі можливі варіанти з національними асоціаціями та урядами двох приймаючих країн", - додав президент УЄФА.

"І дуже швидко для нас усіх стало очевидним найбільш логічне рішення: підтвердити нашу довіру до України та Польщі. Я хочу висловити свою найщирішу вдячність двом національним асоціаціям, обом урядам та, особливо, мешканцям України та Польщі за всі їхні зусилля, спрямовані на те, щоб цей турнір пройшов із величезним успіхом", - підкреслив Мішель Платіні.

"Звісно, УЄФА також вжив безпрецедентних заходів, аби залучити найкращих міжнародних експертів у різних областях підготовки та пересвідчитися: усе буде готовим до початку турніру. Після років важкої праці та незліченних зусиль я переконаний, що ми досягли своєї мети: ЄВРО-2012 пройде в чудових умовах", - наголосив глава УЄФА.

Мішель Платіні також підкреслив, що 16 збірним випала "велика честь представляти усе найкраще, що є в європейському футболі". "Безумовно, я сподіваюсь, що ви робитимете це у відповідності до всіх етичних та регламентних норм нашого спорту. А також оціните величезні зусилля з боку українців та поляків, котрі зробили все, щоб ваші гравці могли показати свій талант у найліпших умовах", - додав він.

"Тут, усі разом, ми захищаємо сьогоднішню Європу та будуємо Європу майбутнього", - резюмував Мішель Платіні.

Источник: uefa.com

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник 12 июля 2012, четверг