НСК: робота кипить

НСК: робота кипить

18 декабря 2008, четверг. 14:55

На НСК «Олімпійський» ведуться роботи з заміни теплових, електромереж і мереж водопостачання. Про це Укрінформу повідомили в прес-службі НСК «Олімпійський».

Виконуючий обов’язки генерального директора НСК «Олімпійський» Дмитро Чернявський заявив, що зараз на стадіоні розпочалися роботи з винесення різних міських мереж з поля забудови і створення нових. Уже зроблено всі необхідні проекти. Це дуже відповідальна ділянка роботи. Адже стадіон знаходиться в межах міста і по його території проходить безліч транзитних мереж (теплових, електромереж, мереж водопостачання та ін.).

«НСК – це складний структурний об’єкт, для нормального функціонування якого потрібна велика кількість мереж і комунікацій для експлуатації й обслуговування стадіону», – сказав він.

За його словами, вже розпочато роботу з перенесення каналізаційного двохсотметрового колектора. У зв’язку з цим розрізають асфальт від вулиці Еспланадної до центрального входу стадіону на вулиці Шота Руставелі.

Роботи з перенесення мереж триватимуть всю зиму і мають закінчитися до квітня, щоб забезпечити фронт для виконання будівельних робіт.

Зараз на стадіоні проводяться дослідні роботи з улаштування фундаменту нижнього ярусу, частиною якого є 440 паль. Ці палі цілком можуть бути використані як основні, якщо пройдуть всі випробування протягом 28 діб кожна. На підставі висновку Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, приймаються рішення про подальше використання споруд.

Д.Чернявський нагадав, що проект з реконструкції стадіону розбито на 3 стадії. Перша стадія закінчилася 10 жовтня, і в період з 10 по 13 жовтня від німецької фірми GMP Generalsplanunggesellshaft було передано техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), тобто концепції чаші стадіону і завдань, які мають бути реалізовані в процесі реконструкції стадіону.

Друга стадія робіт – проект, де буде повністю відображено весь спектр робіт, відображена архітектурна будівля і розрахунки по спорудах. Стадія проекту розпочнеться в квітні 2009 р.

Третій етап – робоча документація на кожний вид роботи по кожній стадії. Початок етапу – вересень/жовтень 2009 р.»

Источник: Прессинг

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

Результаты и таблицы

Новости

24 марта 2017, пятница 07 ноября 2012, среда 31 августа 2012, пятница 02 августа 2012, четверг 30 июля 2012, понедельник 22 июля 2012, воскресенье 21 июля 2012, суббота 19 июля 2012, четверг 18 июля 2012, среда 16 июля 2012, понедельник